24 שעות ביממה | 7 ימים בשבוע
    Change to:
 
שם:
טלפון:
עיר:
 
חדשות הדברה
דברים שתרצו לדעת

הדברה, הדברת מזיקים וריסוס עושים רק במרכז הישראלי להדברה. מחירים מיוחדים לגולשי האינטרנט. התקשרו 1-800-3333-69.
 


המרכז הישראלי להדברה מחפשים דחוף מדבירים. פרטים כאן....


לקוחה קנתה גרעינים שחורים בטעם עכבר קלוי בחנות פיצוחים...מצחיק? הפרטים כאן....


הדברת עקרבים ונדלים עם אחריות בכתב


רק 240 ש"ח לריסוס דירה 3 חדרים, רק 280 ש"ח לריסוס בית פרטי (קטן) עם חצר וביובים. לפרטים לחצו כאן....


מבצעים חדשים
כל מה שחדש בעולם ההדברה

הדברת עקרבים ונדלים עם אחריות בכתב


רק 240 ש"ח לריסוס דירה 3 חדרים, רק 280 ש"ח לריסוס בית פרטי (קטן) עם חצר וביובים. לפרטים לחצו כאן....


 

טרמיטים

   עודכן בתאריך: 08/02/2016   מונה מבקרים: 119,144

הדעה הרווחת אצל רוב האוכלוסייה על טרמיטים היא שמדובר בסוג מסוים של נמלים לבנות. אך לא כך הדבר, טרמיטים אינן נמלים לבנות, אך בדומה לנמלים, טרמיטים חיים בקבוצות גדולות ובקינים. טרמיטים הם חרקים פרימיטיביים שהקדימו את הנמלים במיליוני שנים. למעשה, טרמיטים הם קרובים מבחינה אבולוציונית של התיקנים (ג'וקים). בעולם קיימים בסביבות 2000 סוגי טרמיטים שונים. אזורים בעלי מזג אוויר טרופים הם האזורים האהובים על טרמיטים, ובהם הם חיים בדרך כלל. באותם אזורים טרופים, טרמיטים גורמים לא אחת לנזקים עצומים לעצים ומוצרי עץ. עם זאת, גם בארץ קיימים זנים שונים של טרמיטים. אמנם לא מדובר במאות סוגי טרמיטים כמו שאפשר למצוא באזורים טרופיים, אך הזנים הבודדים של טרמיטים המצויים כאן גורמים לנזקים לא מועטים ברכוש כל שנה, נזקים אלו אינם מורגשים בתחילה, אך לאחר שמבחינים בהם מבינים כי כבר מאוחר להציל את מוצר העץ..

מושבות של טרמיטים נבנות על ידי זוג טרמיטים מלכותיים. אותו זוג טרמיטים מתעופף מהקן המקורי שלו, נח בפינה מוסתרת באדמה או בגזע עץ כלשהו ומטיל במקום ביצים. כאשר בוקעים זחלי טרמיטים מהביצים, מטפלים בהם ה טרמיטים הבוגרים, דואגים להם למזון ומכינים מבנה מתאים למשפחת טרמיטים חדשה. זחלי טרמיטים צעירים הם רגישים מאוד, ולוקח להם זמן רב עד שהם מסוגלים לסייע בבניית קן ה טרמיטים. ההתבגרות של זחלי טרמיטים צעירים לוקחת בין שנתיים לשלוש שנים.

טרמיטים הם חרקים שאסור לזלזל בכוחם. טרמיטים מוכרים למין האנושי בעיקר בגלל הנזק שהם משאירים אחריהם. מאז ומתמיד טרמיטים הציקו לבני האדם, בגלל הנטייה של ה טרמיטים לבנות קנים בעצים או ברהיטי עץ. קיימים דרכים רבות לטפל במגיפות טרמיטים כאלו, כגון הדברת מזיקים, ריסוס ועוד. עם טרמיטים חשוב להיות ערניים. בגלל שחרקי טרמיטים מתפשטים בצורה מהירה ומפחידה, חשוב ליצור קשר עם אנשי הדברה (המתמחים בהדברת טרמיטים) ברגע הראשון שמבחינים בתופעה של התרבות טרמיטים. לרוב, טרמיטים נוטים להשאיר נזקים רבים ברהיטי עץ ונוכחות מאסיבית של טרמיטים עשויה לסכן את בריאות בני האדם הנוכחים. 

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר המרכז להדברה מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.